KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513249
nr 1451 3249
TB Gurnell. Signerad, fruktstilleben. Olja på pannå, 23x30cm, yttermått inklusive ram: 40x47cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:07:54
27/2 21:57:01
500 kr
28/2 18:11:40